رد کردن لینک ها

سایت آموزش کاشت ناخن مرجان آبی

پدیکور سعادت آباد تهران - آموزش تخصصی و فواید پدیکور

 

همین حالا وقت پدیکور خود را رزرو کنید: 09124178745

چرا باید پدیکور کنیم؟

پا ها قلب دوم ما هستند و نقش بسیار مهمی را در زندگی ما دارند چرا که تمامی وزن ما در طول شبانه روز بر روی پا ها بوده و یکی از دورترین قسمت های بدن برای خون رسانی به حساب می آید. پس سلامتی و بهداشت آن یکی از مهم ترین مسائلی است که هر فرد باید به آن توجه داشته باشد. زیرا با رعایت نظافت و بهداشت پا ها (پدیکور) میتوان حس طراوت، شادابی و زیبایی را به آن بخشید. همچنین از نظر سلامتی و درمانی نیز می توان در پا ها گردش خون بیشتری ایجاد کرد و همه این عوامل به به وجود آمدن آرامش در سراسر بدن کمک شایانی میکند.
خشکی، پوسته شدن و ترک کف پا که بر اساس اصطکاک و خشکی پوسته ی پا ایجاد می شود برای اکثر افراد ناخوشایند است که با پدیکور برطرف میشود.
شما می توانید از خاصیت درمانی پدیکور با مراجعه منظم و ماهانه به پدیکوریست استفاده کنید تا از شر پاهای زبر و خشکی کف پا راحت شوید.
پدیکوریست با استفاده از کف سابی (پیلینگ) پوسته های ضخیم و مرده لایه ی شاخی پوست را که خارجی ترین لایه پوست محسوب می شود را برمیدارد و نظافت و آبرسانی را به کف پای شما احیا می کند.
از این رو به کاهش پوسته های مرده که بر اثر تماس مدام با محیط پیرامون در کف پا ایجاد شده اند، کمک می کند.

آموزش و خدمات پدیکور مرجان آبی

آموزش جامع پدیکور پا به صورت کامل و رایگان

تمامی مراحل پدیکور مانند مانیکور می باشد، تنها تفاوت آن کف سابی و محتوای داخل اب آن می باشد.

  1. در ظرفی که پای خود را درون آن قرار داده اید (جکوزی) مقداری نمک دریایی به همراه قرص پدیکور و کوکتل (به دلخواه) ریخته و پاها را به مدت 20 دقیقه در آبی که حاوی محلول است به حال خود میگذاریم تا مواد محلول در آب کاملا جذب پوست شده و آن ها را نرم کند.
  2. پا ها را از آب در آورده و با استفاده از سوهان مناسب به کف سابی کف پا می پردازیم تا سلول هیا مرده کف پا را از بین ببریم.
  3. با استفاده از یک اسکراب مناسب پوسته های کف پا را از بین میبریم و به مدت 10 دقیقه پا ها را با اسکراب ماساژ داده تا کف پا کاملا نرم و لایه برداری شود.
  4. پا ها را آب کشی کرده و پس از خشک کردن از لوسیون های نرم کننده جهت لطافت و آب رسانی کف پا استفاده می کنیم و آن را نیز مجدد ماساژ می دهیم تا جذب پوست شوند.

تبریک ! شما تا مراجعه بعدی به پدیکوریست از پاهای نرم و لطیف برخوردار هستید.
مراجعه به پدیکوریست باید متناسب با شرایط و وضعیت پوسته کف پای شما باشد. زمان مشخص و تعداد دفعات آن توسط متخصص پدیکور تعیین میشود.

دلایل اصلی خشک شدن کف پا

کف پا بر اثر تماس مداوم با محیط اطراف روزانه سلول های زنده خود را از دست داده و شروع به تولید سلول های مرده می کند و میزان آن روزانه افزایش پیدا می کند. گاهی این میزان به قدری زیاد می‌شود که سبب ایجاد پینه یا ترک کف پا می شود.
از دیگر دلایل خشکی کف پا، کمبود مصرف آب در طول شبانه روز است.

آموزش راه های درمان ترک کف پا:

روش های زیادی برای آبرسانی و درمان ترک کف پا وجود دارد که به چند دلیل مهم آن اشاره می کنیم:

  1. روزانه به میزان فراوان آب مصرف کنید ( 1.5 تا 2 لیتر آب – برابر با 10-15 لیوان ) تا آب کافی به بدن برسد که بدن بتواند به خوبی متابولیسم خود را حفظ کرده و آب رسانی به قسمت های مورد نیاز بدن را داشته باشد.
  2. از دمپایی رو فرشی برای کاهش اصطکاک کف پا با زمین استفاده کنید.
  3. حتما پدیکور به همراه کف سابی را در برنامه ماهانه یا هفتگی خود داشته باشید.
  4. از اسکراب های خانگی جهت آب رسانی طبیعی به کف پاهایتان استفاده کنید.

 

برای یادگیری های رایگان بیشتر، به صفحه آموزش کاشت ناخن مراجعه کنید.

همین حالا وقت پدیکور خود را رزرو کنید: 09124178745