رد کردن لینک ها

سایت آموزش کاشت ناخن مرجان آبی

پارافین تراپی سعادت آباد تهران | فواید و آموزش رایگان

 

همین حالا وقت پارافین تراپی خود را رزرو کنید: 09124178745

پارافین تراپی سعادت آباد تهران چیست و چه مزایایی دارد؟

 امروزه پارافین تراپی سعادت آباد تهران به عنوان اکسیری شفابخش جهت مصارف مختلف زیبایی و درمانی استفاده میشود.  پارافین با تأثیرگذاری گرما بر روی پوست به تسکین دردها و لطافت و شادابی پوست کمک شایانی می‌کند. در واقع پارافین تراپی هم تأثیر درمانی و هم جنبه زیبایی دارد.
از جمله مزایای درمانی پارافین تراپی میتوان به افزایش خون رسانی، گردش جریان خون، ایجاد توان حرکتی در مبتلایان به آرتروز،  تحریک کلاژن سازی، کاهش دردهای موضعی و عضلانی و بهبود مشکلات پوستی مانند اگزما اشاره کرد.

حال با توجه به مصارف درمانی میتوان به طیف گسترده ای از مصارف زیبایی آن نیز اشاره کرد از جمله مزایای آرایشی و زیبایی پارافین تراپی میتوان به افزایش روشنایی و شادابی پوست، شفافیت و لطافت، رطوبت و آبرسانی به سلولهای مرده و تحریک کلاژن سازی پوست اشاره کرد.
درواقع پارافین می تواند به عنوان یک لایه بردار و اسکراب صحیح برای پوست محسوب شود که وظیفه هیدراته کردن و رفع ترک و خشکی پوست را بر عهده دارد و به نرم کردن و جوان سازی پوست کمک میکند.

paraffin therapy پارافین تراپی سعادت آباد تهران

آموزش جامع پارافین تراپی به صورت کامل و رایگان

  •  ابتدا ۲ تا ۳ قالب پارافین را از فروشگاه های مخصوص لوازم تخصصی ناخن تهیه می‌کنیم.
  • آنها را درون دستگاه مخصوص گرم کردن پارافین یا همان هیتر می گذاریم تا پارافین ها با حرارت ملایم کم کم شروع به ذوب شدن کنند.
  • پس از صرف زمانی مشخص دستگاه را خاموش کرده و اجازه می‌دهیم تا کمی ولرم شود.
  • آنگاه دست یا پای مورد نظر را که از قبل شسته شده است را هدف قرار داده و پارافین را توسط قلم کوچک بر روی دست یا پای موردنظر می کشیم. این کار را بین ۲ تا ۳ مرتبه انجام می دهیم.
  • پس از اتمام این کار دور دست و یا پا ها را توسط نایلون پیچیده و در دستکش یا پاپوش مخصوص پارافین تراپی به مدت ۲۰ دقیقه قرار می دهیم تا کاملا نرم شود.
  • پس از گذشت ۲۰ دقیقه پارافین ها را به صورت قالبی از روی دست یا پا ها بر میداریم و در نتیجه دستان یا پا های فوق العاده نرم خواهیم داشت.

برای یادگیری های رایگان بیشتر، به صفحه آموزش کاشت ناخن مراجعه کنید.

همین حالا وقت پارافین تراپی خود را رزرو کنید: 09124178745